1 / 1
KHD239 MASTER AUDIO
18 €
Со вклучен ДДВ
23.12.2021 13:04

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

ABS horn

- Dimensions: 239*180mm

- Recessed depth: 115mm
- Suitable for RIDRIV adaptor

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам