1 / 1
HS1015
73 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
23.12.2021 13:08

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Aluminum horn speaker with driver and 100V transformer.

- RMS power: 20 / 10 / 5W 100V
- Frequency range: 400 - 5.000 Hz
- SPL: 102 dB
- Protection type: IP66
- Dimensions: Ø 250 x 273 mm

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам