1 / 11
MERCEDES ACTROS MP4 1845 MEGA 12/2013!
22.500 €
11.04.2022 09:19

Битола / Битола

Super sostojba,se naogja vo Bitola.
Mozna e zamena so realni ponudi.
Euro 6!
Komplet so prikolica Schwarzmuller Mega 2015 36.000 eur

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

SJ Cars & Trucks
Потврден огласувач
070316909
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES ACTROS MP4 1845 MEGA 12/2013!

22500 €

SCANIA R500 V8 EEV 05/2013!

29000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам