Магацини
16.000 МКД
Цената не е фиксна
23.12.2021 13:39

Велес / Велес

Квадратура:

5500 m²

Се издаваат магацини со повеќекратна намена со површина од 5500м2.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од: Претпријатие

ПИ Кристал
Алексо Демниевски 18
Потврден огласувач
078204766
075345777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам