1 / 2
Женски чизми/штикла
1.000 МКД
23.12.2021 15:39

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

36

Боја:

Други

Продавам нови чизми на штикла број 36, не облечени

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
070785857
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам