1 / 4
Germanski duks/dukser/trenerka br.M/L org.ADIDAS
1 МКД
Цената е фиксна
29.12.2021 13:52

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

M

Боја:

Темно сива

Kak nov gemanski duks trenerka org.Adidas br.M/L preubav model moderna
Boja sivo so crno nov model
Cena 2000
Namalena 1200

Prodadeno

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanska vodootporna jakna XXL/56 SEVEN SUMMITS

1 МКД

Germanski Brend maski br.L/XL maici,kosuli,trenerki,jakni

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам