1 / 1
domofon
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.01.2022 03:35

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

prodavam domofon nov vo kutija so site potrebni priklucoci prakame po kargo a vo struga ohrid ì site sela moze i montaza
edna cena za prodazba i druga cena imfo ma tell ili poraka

Категорија: Останато

Се продава од:

kupi.online
Потврден огласувач
079252144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам