1 / 1
Kožna tašna
3.000 МКД
02.07.2022 13:12

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nova kožna tašna so dimenzii
38×28×10 cm

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
071691094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам