1 / 7
Se prodava nov namesten stan / Shitet banes e rregulluar
74.000 €
Цената не е фиксна
23.12.2021 22:20

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Cairska (Remzi Hoxha) nr.36/16

Se prodava nov namesten stan vo naj ubavata zgrada na vlezot na Cair ( Ellite living ).
vo stanot ima dnevna soba so trpezarija, dve spalni sobi so mnogu ubav raspored i edno kupatilo....
Shitet banese e kompletuar per banim ne ndertesen me te mire ne hyrje te Qairit.
Ne banese ka dhome ndejeje , dy dhoma gjumi dhe nje banjo.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

gazmend
Потврден огласувач
070318959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам