1 / 7
Нож за лупење Borner
350 МКД
Цената е фиксна
27.06.2022 13:48

Кочани / Кочани

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нож Borener за лупење плус дополнителни функции-рендање лук.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Дооел Филаделфија
Кеј на револуцијата бр.14
Потврден огласувач
078344562 078344561 078344749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам