1 / 5
Karabina vo centar
По Договор
24.12.2021 00:27

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

9

Квадратура:

360 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

N.Naumoski - Borce

Se prodava kuka karabina na tri kata na atraktivna lokacija vo Struga na ul.Naum N.Borce na minutia od carsijata I od pazarot.
Kukata ima 360 m2 korisna povrsina vo koi ima I deloven prostor od 120 m2 kako I dvorno mesto 250 m2.Cena po dogovor
Inff na tel 077 703 727

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
077/815-161
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kuka vi star del

0 €

Se prodava kuka

110000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам