1 / 1
HORN NOBELL H1-7050 T5134/M CELESTION
25 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
24.12.2021 08:47

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Horn Type: Exponential
Radiation Pattern: 50º x 70º
Cut-off Frequency: 1500Hz
Horn Material: Cast Aluminium
Height, Width, Depth: h 180mm, w 180mm, d 90mm
Weight: 1.5lb, 0.7kg

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од: Претпријатие

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

KHD200 MASTER AUDIO

16 €

Faital PRO HF108

178 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам