1 / 1
HS1314
96 €
Со вклучен ДДВ
24.12.2021 08:49

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Aluminum horn speaker with driver and 100V transformer.
- RMS power: 50 / 25 / 12.5W 100V
- Frequency range: 400 - 5.000 Hz
- SPL: 105 dB
- Protection type: IP66
- Dimensions: Ø 343 x 362 mm

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од: Претпријатие

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

Kenwood KFC-M1634A 270W Flush Mount Speaker, Set of 2

2400 €

KHD250 MASTER AUDIO

16 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам