1 / 1
KHD143
15 €
Со вклучен ДДВ
24.12.2021 08:51

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

ABS horn
- 1" threading
- Dimensions:375 x 125 mm.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од: Претпријатие

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

HORN NOBELL H1-7050 T5134/M CELESTION

25 €

AVTO RADIO KENWOOD KMM-357SD

4000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам