1 / 1
KHD137M
10 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
24.12.2021 08:53

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

ABS horn
- 1" threading
- Dimensions: 265 x 111 mm.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од: Претпријатие

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

AVTO RADIO KENWOOD KMM-357SD

4000 €

KHD239 MASTER AUDIO

18 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам