1 / 1
KHD115
11 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
24.12.2021 08:56

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

ABS horn
- 1" threading
- Dimensions: 115 x 115 x 76 mm.
- Recessed depth: 68 mm.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од: Претпријатие

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

HS1015

73 €

KHD115

11 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам