1 / 7
Gazela Kamion
По Договор
24.12.2021 11:28

Гази Баба / Скопје

Gazela kamion 1995godina, so originalna kilometraza, problem izgoren dihtun na glava. Moze celo i na delovi

TELEFON ZA KONTAKT 078-372-573 VASKO

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

DMM
Потврден огласувач
071361181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам