1 / 5
Konduri za skijanje HEAD VECTOR 100 flex
85 €
Цената е фиксна
10.04.2022 12:18

Карпош / Скопје

Се продаваат половни кондури за скијање HEAD VECTOR 110 flex. Зачувани целосно никаква мана немаат на механизмите. Одговараат на пошироки стапала, броеви од 43 до 44,5

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Горјан
Потврден огласувач
+38970388989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам