1 / 5
Se prodava Iveco cetiri osovinec
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.12.2022 21:05

Битола / Битола

Se prodava Iveco cetiri osovinec 2003 vo top sostojba kontak tel 078202492. Mende

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
070269408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам