1 / 12
BMW 318d 150hp GT Advantage (registrirano)
15.799 €
26.07.2022 10:43

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

111 kw / 151 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

M paket
Parking sistemi
Kuka za vlecenje(Elektricno sklopliva)
Servo volan
Hands-free system
Bluetooth interfejs
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Priprema za Telefon
Centralna Brava
Aluminiumski Bandaži
Električni Prozori
Električni Retrovizori
El. Skloplivi Retrovizori
Kožen Volan
Komandi na Volan
CRUISE Control
Navigacionen system
Avtomatski klimatronik
Kozni sedista
START-STOP system
Auto Hold

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Scarlet Auto Group
Metodija Andonov Cento 13
Потврден огласувач
+38976240188
Испрати Е-маил до огласувачот

Volkswagen Golf 7.5 1.6TDI 115HP Highline (registrirana)

12300 €

Seat Leon 1.6 TDI 115hp 2019 (registrirana)

13490 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам