1 / 3
Iveco kiper
20.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2022 21:04

Битола / Битола

Iveko kiper 4osovinec 2000 god ispraven registriran tel 072219605

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Zule kompani
Потврден огласувач
0038972219605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам