1 / 3
Staticen tocak / velosiped BH fitnes
300 €
23.09.2022 21:52

Гази Баба / Скопје

Se prodava staticen tocak BH fitnes, vo perfektna sostojba, moze da se koristi i vo domasna a i vo komercijalna upotreba cena 300 evra

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Собни велосипеди

Се продава од:

..
Потврден огласувач
077583868
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам