1 / 9
WI-FI KAMERI, SUPER CENI
1.800 €
Со вклучен ДДВ
09.06.2023 15:58

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

нови модели на Wi-FI камери.
Се инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или компјутер.
Со ова камера можете во секој момент да гледате и следите што се случува во вашиот дом ,канцеларија дукан . двор, плац, итн
Камерите имаат сензор кога има движење ви дојавува на вашиот мобилен телефон
Камерите имаат слот за мемори карта
На овие камери имате ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА:
Камерите можете да ги купите во нашиот дукан во Скопје(близина на градежен факултет) или да ги нарачате со услуга достава до адреса(услугата е 130 денари) Повеке информации на 078 280 459 Цените на камерите се РЕКЛАМНИ
Надворешна камера 2400денари (1 година гаранција)
Внатрешна камера без лан порт 1800 денари(1 години гаранција)
Внатрешна камера со лан порт 2000 денари(1 година гаранција)
За секоја купена камера добивате ФИСКАЛНА сметка.
Повелете ве очекуваме, за купени две или повеке камери добивате екстра попуст.078280 459

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на коса

Се продава од:

Deko
Потврден огласувач
078280459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам