1 / 5
Elektro moror sever
100 €
01.04.2022 22:03

Прилеп / Прилеп

Elektro motor sever isprave ne se slusa koga raboti trofazen sever moze proba zvoni na 070 427 245

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

leonid jovcevski
Потврден огласувач
070427245
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам