1 / 12
MERCEDES A 180 AVANGARD(80KW) 2008 GODINA
1 €
Денес 09:12

Карбинци / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 180

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes A 180 (80KW) AVANGARD 2008 год
Колата е во врвна состојба со поминати 206.000 км што може да се провери во секој сервис, клима, навигација, фабричко радио цд, кожен волан со три краци со контроли, навигација, одлични гуми, кожни седишта итн.
Платена царина, хомологација, превод на документи.
Екстра цена 💯💯💯
За повеќе информации јавете се на: 072-757-586

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Misko
Потврден огласувач
072757586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам