1 / 3
Plac na tikvesko ezero
111 €
02.05.2022 19:42

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac kaj selekta mesto grncarovec 3000m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

DIME
Потврден огласувач
075800908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам