1 / 2
Plinsko reso Bosch
2.000 МКД
Цената е фиксна
01.07.2022 18:47

Кочани / Кочани

- Kako novo bez grepka
- Ugraden model no moze da se koristi i kako obicno
- Po kargo ne prakam

Kontakt Viber / Whats Up: +31633248564

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

D.V
Потврден огласувач
077595303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам