1 / 1
Tablet PC Teclast 128GB
170 €
Цената не е фиксна
11.01.2022 10:01

Радовиш / Радовиш

Марка:

Teclast

Големина на екранот:

11" инчи

Prodavam rečisi nov tablet PC
koristen samo edna sedmica i toa povremeno, so negova tastatura od fabrika marka Teclast 4GB RAM, 128 GB interna memorija, procesor octa core, operativen sistem Android, polnač, so sè komplet pakuvanje kako od fabrika. Za dodatni sliki sum na raspolaganje. Prv kontakt preku Reklama5 na email, fala. Pozdrav

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Сaшко
Потврден огласувач
077654517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам