1 / 6
Kafemat Delonghi Magnifica esam 3200.S
8.500 МКД
12.06.2022 00:48

Гази Баба / Скопје

Se prodava celosno avtomatski kafemat Delonghi esam 3200.S. Kafematot e so sopstvena melnica i koristi espresso vo zrno no ima i opcija za meleno espresso. Kafematot e celosno ispraven i socuvan.
Tel. 078 405656

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078405656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам