1 / 9
2 алумински корнизи и 3 пердиња кратки
1 МКД
30.11.2022 20:46

Битола / Битола

Се продаваат 3 пердиња кратки едното е 2метра другите 2 се по 1,5метар.Исто се продаваат 2 корнизи 3метра и 2метра должина.Пердињата се користени како комплет за дневна со трпезарија.
Корниза 800ден
Корниза 500ден
Завеса 3м 1500ден
Завеса 1.5м 800ден
Завеса 1.5м 800ден
Комплет 4000ден
Тел.078 500 603

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Прима
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам