1 / 1
Kenwood KFC-M1634A 270W Flush Mount Speaker, Set of 2
2.400 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
25.12.2021 09:01

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Peak Power: 270W
Rated Input Power: 60W
Sensitivity: 88DB at 1M
Peak Power: 270W
Rated Input Power: 60W
Sensitivity: 88DB at 1M
Item Package Weight: 1.0 lb

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од: Претпријатие

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

HS1015

73 МКД

KHD151 MASTER AUDIO

16 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам