1 / 1
KFC-E170P 17cm Component speaker system
3.040 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
25.12.2021 09:05

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Easy to install
17cm 2-Way component Kit
Peak input power - 300W
Rated input power - 30W
Crossovers are built into the speaker! Easier to fit

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од: Претпријатие

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

Faital PRO HF108

178 МКД

KHD151 MASTER AUDIO

16 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам