1 / 1
Kenwood Car Audio KFC-E1764C
2.160 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
25.12.2021 09:08

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

3-way 3-speaker system
170mm P.P. Injection Cone Woofer
35mm Midrange / 12mm Tweeter
Easy Fit Connector for European Cars
200W Peak Input Power
Speaker System: 3-way 3-speaker System
Speaker Type: Coaxial
Peak Input Power 200W
Rated Input Power 35W
Speaker Size: 170mm
Speaker Cone: Injection P.P.Cone
Magnet Type: Ferrit
Terminals: Slide type
Installation Capabillity: Door/Rear Deck

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од: Претпријатие

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам