1 / 1
AVTO RADIO KMM-361SD iPod/USB/SD Digital Media Receiver
4.080 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
25.12.2021 09:19

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Short Body, Mechaless USB receiver
13 Digits LCD display
Variable colour illumination
HC SD card reader built-in
Front USB & AUX terminal
2 RCA Preouts
MP3/WMA/WAV/FLAC playback
Made for iPod/Iphone
Drive EQ
Sound reconstruction
English/Russian/Greek TAG display

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од: Претпријатие

Princ sound
29 Noemvri 9
Потврден огласувач
070259738 070224570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам