1 / 5
TOUAREG MOZE ZAMENA
4.350 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.08.2022 10:16

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo extra sostojba.Ne e na jastuci ful oprema za poveje info na tel. Moze zamena moze i na MK registracija EURO 4 E SAMO NA VIBER
SAMO NA VIBER
SAMO NA VIBER
Moze zamena i za motor so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

S A V O
Kavadarci
Потврден огласувач
075/847-083
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам