1 / 7
Jeep grand chlrokee 3.0crd Limited
11 €
07.06.2022 09:25

Битола / Битола

Dzipot e 2006 god 3.0 automatik sve ima sem motorot e prodaen a okolu motorot ima skoro sve i od karoserija ima sve interier menjac itd itd samo na delovi se dava

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

XxxxxxX
Потврден огласувач
070207969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам