1 / 9
Se prodava stan/shitet banesa
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.12.2021 12:03

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

98 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Arhiepiskop Dositej 9/2-7

Adresa- Arhiepiskop Dositej 9/2-7
Cair-Skopje

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Gazmens
Потврден огласувач
071361461
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам