1 / 5
Se prodava rossignol snowboard (daska) i cizmi
10.000 МКД
17.06.2022 01:03

Битола / Битола

Se prodava rossignol snowboard so vezoj head vo mnogu dobra sostojba i cizmi 36 broj.
Za poveke informacii javete se na
077 823 400

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
075640845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам