1 / 6
Se prodava Zastava 101
425 €
22.05.2022 11:33

Кичево

Марка:

Zastava

Модел:

101

Година:

1988

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i servisirana do 2022 godina i e napraveno golem servis i toa:
Remont na Motor
Nov Akumulator
Novi gumi
Kolata e vo dobra podvizna sostojba
Cenata e 430 Evra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Lutfiu
Потврден огласувач
071644186
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам