1 / 4
Ford Focus dizel
2.200 €
16.09.2022 10:37

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

87 kw / 118 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Garaziran dobri gumi redovno servisiran potrosuvacka 5l na 100km socuvano vozilo Familijarno.Za cenata ke se dogovorime na lice mesto.Registracija pominata Kontakt samo na ovaj broj.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
072241406
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам