1 / 3
Nike mercurial 600 den
500 МКД
Цената не е фиксна
02.01.2022 00:56

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Спортски чевли

Големина:

37

Боја:

Портокалова

Nike mercurial size 37.5 koristeni za samo 600 den!!

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
075541664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам