1 / 4
Se prodava retro spalna
200 €
09.01.2022 13:00

Куманово / Куманово

Se prodava stara (RETRO) spalna :
-bracen krevet so 2 dusheka (lev i desen)
-regal
-stalaza so fioki i ogledalo
-polisi od strana na spalnata

Stari povekje od 50 godini ( RETRO)
Izraboteni od Drvo od orev.


Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Филип
Потврден огласувач
076230355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам