1 / 8
OTKUP NA VELOSIPEDI MTB ALU CARBON
1.234.567 МКД
11.03.2023 11:36

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Kupuvam Mtb velosipedi od Germanija,Italija,Svajcarija itn od markite S Works.Santa Cruz. Pivot. Bmc. Orbea. Ghost.
Scott,Trek,Cube,Specialized,Merida,Pinarello,Cervelo,Giant,No name marki i sl.
Kupuvam pred se 29ki.. 27.5 plus 28 alumin karbon. E bike. Mtb. Full suspension. Rod bike. Gravel.

Plakam vednas

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам