1 / 2
Mikser blender Iskra NOV
2.500 МКД
26.12.2021 00:34

Скопје Центар / Скопје

Prodavam nov nekoristen kujnski aparat mikser i blender na Iskra vo fabricka kutija so site dodatoci.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Миксери

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078515590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам