1 / 2
Аголна гарнитура со фотеља
По Договор
19.01.2022 05:06

Демир Капија / Неготино

Одлично сочувана со механизам за спуштање за спиење.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Ристе
Потврден огласувач
078906634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам