1 / 3
iPhone SE A1662
4.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.12.2021 10:33

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

1662

Боја:

Silver

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava ispraven socuvan iPhone SE model A 662 boja Space Gray .So telefonot odi maska i originalniot kabel i polnac

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
078476462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам