1 / 12
NOV DUPLEKS STAN 141M2
126.900 €
28.09.2022 09:31

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

141 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

100m od ezero

Stanot se naoga na 5 I 6 kat.Na dolniot kat ima kupatilo kujna,trpezarija,dnevna I spalna.Na gorniot kat kupatilo dve spalni I terasa od 40m2.Cist imoten list.
Za poveke informacii na Tel.075212043
38975212043

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

stan
Потврден огласувач
075391143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам