1 / 1
Ново SSD Kingston 960GB
4.800 МКД
Цената е фиксна
13.09.2022 17:22

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава ново, неотпакувано Kingston SSD модел A400 со капацитет 960gb.

Гаранција 2 години!

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Teo
Потврден огласувач
075661021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам