1 / 7
Bourgoin md8 berac
5.999 €
12.06.2022 09:33

Струга / Струга

Vo ispravna sostojba vo mk koristena tri sezoni so NEGO seuste se Bere pcenka cenata e fiksna I so rok do 31.01.2022 godina za povece informacii na telefon

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

riste
Потврден огласувач
076488338
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам