1 / 3
ТЕРМО ПЕЧКА
2.700 МКД
Цената не е фиксна
30.09.2022 13:47

Штип / Штип

Во одлична форма, за повеќе информации, обратете се на: 076 482 163

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
071240557
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам